Thunderbird буде на Android

Thunderbird Android

Компанія Mozilla оголосила про те, що незабаром поштовий клієнт Thunderbird з’явиться на пристроях Android.

Фанати давно очікували на таку подію, адже застосунок є найпопулярнішим opensource засобом для роботи з електронною поштою на комп’ютерах. А от для мобільних пристроїв доводилось використовувати сторонні програми. Та й у команді Thunderbird вже давно задумувались над створенням відповідного застосунку для мобільних пристроїв.

Проте Thunderbird для Андроїда буде не оригінальною розробкою команди. Це відбудеться внаслідок ребрендингу іншої популярної поштової програми — K-9 Mail. Корпорація Mozilla вже отримала права на товарний знак та джерельний код K-9 Mail. Було вирішено не витрачати сили та кошти на нову роботу. Тому дві дві групи розробників об’єднають зусилля над удосконаленням уже наявного проекту. Окрім того відзначається, що обидва проекти близькі по духу у підтримці відкритих стандартів та підтримці конфіденційності користувачів.

Перед випуском першого релізу заплановано поступове наповнення функціональності теперішньої програми та зміни її інтерфейсу до більш звичного вигляду. Заплановано додати можливості автоматичного налаштування обліковок. Також відбудеться покращення управління теками, інтеграція підтримки фільтрів для повідомлень та синхронізація між двома версіями Thunderbird.


Джерело: blog.thunderbird.net