Випущено браузер Vivaldi 4.0

У новому релізі Vivaldi 4.0 продовжується нарощення функціональних можливостей програми. Цього разу браузер отримав значну кількість нових можливостей.

зображення vivaldi.com

Тепер інтернет оглядач має вбудовані поштовий клієнт, календар та читалку підписок rss(feed reader) та список контактів. Вони позначені як бета і працюють в тестовому режимі, але цілком функціональні.

Поштовий клієнт підтримує imap та pop протоколи та має опції для управління кількома обліковками пошти. Для швидкого пошуку та сортування листів створена єдина база даних повідомлень.

зображення vivaldi.com

Читалка rss здатна працювати не лише із текстовими сайтами а й з подкастами та каналами ютуб. Календар має інструменти для планування і підтримує формати календарів Google та CalDAV.

Ще однією новинкою релізу став вбудований перекладач. З його допомогою в автоматичному чи ручному режимі здійснюється переклад сайтів, зокрема і українською. В основі перекладача рушій від компанії Lingvanex, що розташований на серверах Вівальді.

Окрім того, через збільшення кількості вбудованих функцій розробники додали швидкий покроковий засіб налаштування. Завдяки якому користувачі швидко можуть обрати варіанти застосування браузера та приховати зайві додатки.


Джерело: vivaldi.com