Браузер Vivaldi став основним в дистрибутиві Manjaro Cinnamon

Інтернет оглядач Firefox знову втрачає свої позиції. Популярний лінукс дистрибутив Manjaro, що створюється на базі Archlinux, у своїй редакції зі стільницею Cinnamon, буде мати у якості типового браузера програму Vivaldi.

зображення vivaldi.com

Спеціально до цього кроку розробники підготували нову тему оформлення “Manjaro-Cinnamon”, щоб покращити візуальну інтеграцію до операційної системи та додали в перелік закладок кілька інформаційних ресурсів дистрибутиву.

зображення vivaldi.com

Для встановлення на інших стільницях Вівальді є доступним із офіційного репозиторію Manjaro. Зокрема і для пристроїв на базі ARM-процесорів. “Вогнелис” все ще залишатиметься головним у збірках на інших стільницях, але не відомо скільки ще він протримається у такому статусі.

Певна небезпека такого рішення є у тому, що Манжаро доволі популярний дистрибутив і у слід за ним інші розробники можуть почати схожі дії.

Окрім того, такий перехід не однозначно сприйнявся спільнотою. Адже, як відомо, Vivaldi є не зовсім відкритим застосунком. І хоч він заснований на вільному проекті Chromium, значна частина його коду не є публічною.


Джерело: vivaldi.com, linuxiac.com