ConvertAll

ConvertAll — конвертер для різноманітних одиниць виміру.

В процесі розвитку наук людство придумало силу силу силенну одиниць для виміру та позначення характеристик явищ та об’єктів. І часто для здійснення розрахунків доводиться перетворювати одні одиниці в інші.

За допомогою СonvertAll ви зможете легко перетворювати одні одиниці в інші в межах їх сумісності. Основний принцип роботи такий. Спочатку ви обираєте базові одиниці для перетворення, потім у відповідному рядку набираєте цифри, що позначають кількість одиниць.

В програмі є можливість вибору одиниць як із таблиці, що розташована в центральній частині такі вводити їх вручну. Підтримується автоматичне завершення слів. Одинці можуть бути поєднані з операторами “*” та “/”. Присутня функція групування.

СonvertAll здатен працювати і в консолі без використання графічної оболонки.

Замість чисел можуть бути введені і основні математичні вирази. Окрім того допустимим є використання абревіатур. Загалом підтримується понад 500 одиниць.

СonvertAll написано на мові програмування Python з використанням бібліотек Qt. Інтерфейс програми зрозумілий і простий.

У верхній частині розташовані поля для вибору одиниць виміру. В центральній частині таблиця із переліком усих доступних для конвертації одиниць. В нижній розташовані поля для цифр та рядок стану в якому показується додаткова інформація. В правій частині вікна програми розташовано кілька кнопок для керування.

В СonvertAll присутні налаштування зовнішнього вигляду. Для зміни доступні параметри шрифту та кольорів. Є вбудована темна тема. Окрім того можна обрати кратність отримуваних значень та кількість останніх перетворень які буде запам’ятовувати програма.

Головним недоліком у користування цим конвертером величин стане відсутність української локалізації. Проте, якщо ви знаєте назви одиниць англійською ця перепона буде не суттєвою. Окрім того в програмі є вбудована довідка.

СonvertAll стане в нагоді студентам, викладачам, науковцям та тим, кому необхідно часто здійснювати перерахунок одних величин в інші.

Окрім традиційної версії для звичайного встановлення існує ще й веб-версія програми, користуватись якою можна через браузер. Вона знаходиться за адресою: http://convertall-js.bellz.org/

Сайт програми: http://convertall.bellz.org