Розвиваюча гра Ktuberling

Ktuberling (“Картопляний хлопець”) навчальна гра для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Програма входить до набору KDE Games. Суть гри створювати зображення по типу аплікацій. Інша назва гри – Картопляний хлопець, бо першою темою аплікацї був саме картопляний чоловічок.

Ktuberling

Ktuberling це своєрідний графічний редактор. Ви можете перетягувати очі, роти, вуса та інші частини обличчя і аксесуари щоб створити свій оригінальний образ картопляного чоловічка.

Ktuberling

В цій грі немає виграшу чи переможця. Єдина мета – зробити найцікавіші образи. KTuberling має такі ігрові майданчики : Місяць, Давній Єгипет, Долина поїздів, Картопляний хлопець, Картопляний хлопець 2, Метелики, Піцерія, Ремонтна майстерня, Різдво, Робін Тукс.

Ktuberling

Довкола цих майданчиків є різноманітні елементи, які з допомогою мишки можна перетягнути та вставляти на аплікацію. Щоб видалити об’єкт потрібно перетягнути його з основної області. Головним недоліком є те, що пропоновані об’єкти не можна маштабувати та повертати. Також деякі елементи є дуже дрібними і їх важко розгледіти та вставити на майданчик.

Ktuberling

Готовий результат можна зберегти у графічному форматі PNG або роздрукувати прямо з програми. Якщо аплікація не закінчена то її можна зберегти у власному форматі програми і продовжити гру пізніше.

Ktuberling

KTuberling також може “розмовляти”. При перетягуванні програма буде озвучувати назви об’єктів. Це можна використати для вивчення іноземної мови. Перелік доступних мов досить широкий, але не всі об’єкти мають озвучення.

Сайт програми:
https://games.kde.org/game.php?game=ktuberling