Alchemy

Alchemy — експериментальний графічний редактор.

графічний редактор Alchemy

Програма призначення для вільного малювання, створення ескізів і абстракцій.
З її допомогою можна отримати новий досвід у графічній творчості. Переглянути цікаві роботи створені в “Алхімії” можна на сайті у розділі Галерея.

графічний редактор Alchemy

Alchemy написана на Java. Нині розробка і підтримка припинена, але програма все ще працює на сучасних операційних системах.

Основним інструментом для малювання є так звані форми, що ховаються за кнопкою “Створити”. Їх є кілька типів, кожен з яких має свої властивості. Кожному типу форм можна задати свій власний колір, прозорість, товщину ліній та інше.

Окрім цього в графічному редакторі Alchemy присутні спеціальні ефекти, які можна поєднувати між собою. Розташовані на панелі меню за кнопкою “Вплив”. Вони додають ще більше дивакуватості для ілюстрацій.

графічний редактор Alchemy

Цікава особливість програми – робота у двох режимах. Векторному та растровому.
Результат творчості можна експортувати до файлів таких форматів як svg, pdf, png та jpg. Ще однією “фішкою” є автоматичний запис сеансу малювання до файлу через заданий проміжок часу.

Інтерфейс Alchemy мінімалістичний, рядок меню та панель інструментів. На більшість дій існують “швидкі клавіші” з можливістю призначення власних.

графічний редактор Alchemy

Параметри налаштування скромні – вибір мови, глибина скасування, макет інтерфейсу, властивості запису сеансу та вибір необхідних модулів. Програма майже повністю локалізована українською.

графічний редактор Alchemy

Експериментальний редактор графіки Alchemi сподобається тим, хто любить малювати нестандартними способами.

Сайт програми: http://al.chemy.org/ та https://github.com/karldd/Alchemy