Конвертер зображень Converseen

Converseen – це безкоштовна багатоплатформова програма для пакетної обробки зображень.

конвертер зображень Сonverseen

З її допомогою ви можете перетворювати, змінювати розмір, обертати та перевертати зображення в один клік миші.

Також Converseen має цікаву функцію з перетворення цілого PDF файлу у купу зображень відповідно до ваших потреб: можна вибрати один із 100 + форматів, встановити розмір, роздільну здатність та назву файлу.

конвертер зображень Сonverseen

Завдяки підтримці потужної бібліотеки для роботи із зображеннями ImageMagick, Converseen підтримує понад 100 форматів зображень включаючи DPX, EXR, GIF, JPEG, JPEG-2000, PhotoCD, PNG, Postscript, SVG, TIFF та багато інших. Повний перелік підтримуваних форматів можна переглянути на цій сторінці – http://converseen.fasterland.net/what-formats-are-supported-by-converseen/

конвертер зображень Сonverseen

Програма легка у користуванні і розроблена для швидкого і простого використання. Україномовна версія поки відсутня. Станом на 2021 рік найсвіжіші версії програми вже мають переклад українською.

Для того щоб опрацювати зображення потрібно додати їх до програми за допомогою кнопки на верхній панелі. На боковій панелі можна переглянути зображення, за необхідності, зробити налаштування для розмірів, роздільної здатності поворотів чи розворотів картинки. Ще в боковій панелі розташовані налаштування для місця збереження, перейменування та перезапису зображень.

конвертер зображень Сonverseen

Після всіх потрібних налаштувань в основній частині потрібно відмітити файли для обробки, вибрати бажаний формат, налаштування якості і далі натиснути кнопку Convert на верхній панелі.

конвертер зображень Сonverseen

В багатьох дистрибутивів є готові пакети в репозиторіях. На сайті програми можна завантажити джерельний код та інструкції по збиранню.

Сайт програми: http://converseen.fasterland.net/

Короткий відео огляд програми можна переглянути за такими лінками:

https://d.tube/#!/v/prolinuxua-tv/7zumrc8w32g

https://3speak.online/watch?v=prolinuxua-tv/ycgkxrse&utm

https://youtu.be/cNDBiD4PDlo