Photoflare

Photoflare — простий графічний редактор.

Програма створена на С++ з використанням засобів Qt. В її основу покладена концепція масового і простого редактора, але з потужними інструментами. Автори надихались віндовою програмою PhotoFiltre, тому зовнішній вигляд подібний до неї.

Наразі існує одна версія із позначкою Community Edition. У майбутньому заплановано створити розширену платну редакцію Studio Edition із додатковим функціоналом таким як підтримка шарів, масок, текстових ефектів та більшою кількістю інструментів.

редактор растрової графіки Photoflare

Photoflare працює із стандартним набором графічних форматів — png, jpeg, bmp, pbm, pgm, ppm, ico, gif, tiff. Також наявні основні засоби для обробки зображень, такі як обрізка, масштабування, дублювання, обертання, віддзеркалення і засіб для друку, або ж перетворення в pdf.

редактор растрової графіки Photoflare

Для редагування зображення є інструменти для вибору, малювання, стирання, розмивання, розмазування, заливки та клонування. Для деяких із них доступні окремі налаштування. Також застосунок дозволяє додавати текст.

редактор растрової графіки Photoflare

Не обійшлось у Photoflare і без фільтрів їх тут близько 30 і вони повністю закривають потреби у роботі із кольором. З їх допомогою можна розмити фото, зробити його монохромним, відрегулювати кольоровий баланс, контраст, яскравість та інше.

редактор растрової графіки Photoflare

Головною родзинкою редактора є засіб для пакетної автоматичної обробки, в якому більшість інструментів програми у різних комбінаціях можна застосувати одразу до кількох файлів, а також конвертувати зображення в інший формат.

Редактор растрової графіки Photoflare поки не має української локалізації, але і без неї інтерфейс зрозумілий. Є можливість редагування кількох фото в одному вікні.Для швидшого керування наявні клавіатурні скорочення. Налаштувань небагато і вони не потребують детального вивчення. Також в програмі закладено підтримку плагінів, але плагінів поки нема.

редактор растрової графіки Photoflare
редактор растрової графіки Photoflare

Загалом Photoflare легкий і чудовий застосунок для швидкої нескладної обробки зображень.

Сайт програми: https://photoflare.io