Конвертер медія файлів QWinFF

QWinFF це графічна оболонка для потужної консольної утиліти FFmpeg.

конвертер QWinFF

Програма FFmpeg здатна читати, редагувати та перетворювати різноманітні формати аудіо та відео файлів. Але мало хто з користувачів бажає запускати термінал, вручну набирати шляхи і назви файлів та запам’ятовувати всі опції, яких у FFmpeg шалена кількість.

Конвертер QWinFF забезпечує інтуїтивний графічний інтерфейс і багатий набір пресетів, які допоможуть вам легко використовувати FFmpeg без необхідності довго набирати одну консольну команду. Просунуті користувачі також можуть детально налаштувати параметри перетворення.

конвертер QWinFF

QWinFF також стане в нагоді, коли потрібно зробити відеокліп для більшого відео. У програмі вбудований інтерактивний інтерфейс для обрізки відео, що дозволяє переглядати відео та вибрати часовий діапазон, який необхідно конвертувати. Існує також параметр, який змінює швидкість відео, дозволяючи створювати повільні або швидкі анімації (slow-motion and fast-motion animations). І не турбуйтесь про звук. Аудіо також буде змінено, не міняючи висоти звуку.

QWinFF написана на мові програмування C++ з використанням бібліотек Qt. Також в якості медія збирачів та рушіїв використовуються можливості проектів sox, ffprobe, mplayer та ffplay.

конвертер QWinFF

Особливості програми:

  • Багато попередньо визначених налаштувань перетворення для поширених форматів.
  • Відображення прогресу перетворення
  • Перегляд інформації про вхідний файл (кодек, бітрейт, частота кадрів тощо).
  • Одночасна можливість конвертувати як декілька файлів в однаковий формат, так і вибір різних форматів для кожного вхідного файлу.
  • Завершення роботи або пауза роботи комп’ютера після виконання черги перетворень.
  • Графічний інтерфейс для функції обрізки відео/аудіо.
  • Можливості для “тонких” налаштувань параметрів відео/аудіо (частота дискретизації, бітрейт тощо)
  • Передача додаткових параметрів безпосередньо до FFmpeg.

Конвертувати медія файли в QWinFF просто. Спершу необхідно обрати файли для перетворення за допомогою кнопки зі значком + на панелі або у меню файл.

QWinFF

Далі обираємо вихідний медія формат та один з його вбудованих пресетів. На цьому етапі ви можете вказати свої власні додаткові налаштування натиснувши кнопку “Edit”. Якщо ви добре володієте параметрами FFmpeg то тут у вкладці “Advanced” маєте можливість вручну надрукувати необхідні вам опції.

QWinFF
QWinFF
QWinFF
QWinFF
QWinFF
QWinFF

Далі обираємо теку для перетворених файлів. Теку можна обрати поточну чи вибрати зі списку або ж створити нову в поточній теці. Після вибору всих потрібних налаштувань тиснемо кнопку “Завершити” і повертаємось до головного меню програми. Для запуску процесу конвертації обираємо відповідну іконку на панелі або тиснемо кнопку “Start”.

В QWinFF є можливість зупинки, скасування та повторного виконання процесу. Також показується орієнтовний час і прогрес.

QWinFF

Налаштувань у конвертера не багато. Це: перевірка оновлення програми, автоматичний запуск конвертації, приховування недоступних форматів, кількість ядер процесора для роботи, шлях до виконавчих бібліотек. У вікні зі списком файлів можна обрати стовпчики з додатковою інформацією

QWinFF
QWinFF

В програмі є одна швидка клавіша для запуску процесу, а от українська локалізація в QWinFF відсутня.

QWinFF

Сайт програми: http://qwinff.github.io/