Akiee

Akiee — простий менеджер завдань з підтримкою markdown.

На сайті програми зазначено, що це програма для хакерів і програмістів, але вона настільки проста, що з нею упорається навіть школяр.

Akiee Task Manager

Створений Akiee з використанням таких програмних технологій як Electron, JavaScript та React. Програма доступна для всіх основних десктопних операційних систем.

Основні відмінності Akiee від інших менеджерів завдань такі:

  • Легка організація завдань. Можна легко змінювати чергу виконуваних завдань, це робиться за пару кліків.
  • Завдання зберігаються в файлі з розміткою Markdown. Тож вони доступні для редагування в будь-якому текстовому редакторі.
  • Akie не створює баз даних для списків справ. Тому їх легко синхронізувати, наприклад, з використанням Dropbox чи інших подібних сервісів.
  • Завдання в Akie мають три стани : “До виконання”, “Виконуються” та “Виконані”. Ця agile-методика запозичена з популярних нині систем управління Kanban та Scrum.
  • Легкий не перевантажений інтерфейс

Українська локалізація в програмі відсутня. Список завдань може зображатися у вигляді дошки та у вигляді коду, який можна редагувати вручну.

Наявні клавіатурні скорочення, з ними можна ознайомитись при першому запуску програми.

Для додавання завдання необхідно натиснути на іконку з плюсиком у верхній правій частині вікна або натиснути комбінацію клавіш. Потім вписати назву завдання, обрати розділ та проект і натиснути кнопку “Створити”.

Akiee Task Manager

Щоб деталізувати завдання необхідно у списку планів натиснути на відповідний рядок. Тоді праворуч з’явиться нова панель де є можливість вказати деталі, дату і теґи.

Akiee Task Manager

Менеджер завдань Akiee буде корисним для тих, хто прагне організовувати свою роботу над проектами в електронному вигляді. Щодо недоліків, то не завадила б кольорова диференціація завдань. Також бракує детальної довідки з користування.

Сайт програми: https://rockiger.com/en/akiee/