Notes-Up

нотатник Notes-Up

Менеджер нотаток для створення і організації записів в форматі Markdown.

Markdown – спеціальна мова розмітки, створена для зручності написання публікацій. Синтаксис цієї розмітки простий, а публікації легко можна перетворювати в інші формати, зокрема в HTML та PDF.

менеджер нотаток Notes-Up

З допомогою Notes-Up легко створювати та організовувати свої записи. Принцип програми простий – ви створюєте Блокнот (Notebook) і додаєте до нього сторінки (Pages) в яких робите ваші нотатки. Кожен блокнот можна позначити власним кольором, що відображається на панелі.

нотатник Notes-Up

Для новачків, які ще не опанували розмітку маркдаун, в Notes-Up є вбудована підказка в якій подано всі основні теги. Програма підтримує закладки та мітки, для швидкого пошуку та впорядкування.

нотатник Notes-Up

Дописи створені в програмі можна легко експортувати в формат PDF без використання зовнішніх скриптів.

нотатник Notes-Up

Ще наявні підсвітка синтаксису, перевірка правопису, нумерація рядків та пошук в поточному блокноті. Підтримуються “гарячі” клавіші.

Notes-Up має два режими: режим перегляду і режим редагування.

Щодо налаштувань то для режиму редактора можна налаштувати шрифт та його розмір, увімкнути та вимкнути перевірку правопису, нумерацію рядків, автоматичні відступи та бічну панель. А також тему кольорів. Для режиму перегляду можна обрати кольорову тему та написати свої глобальні модифікації стилю.

Notes-Up
нотатник Notes-Up
нотатник Notes-Up

До недоліків Notes-Up можна віднести відсутність довідки по користуванню програмою та кілька нелогічних іконок в панелі редагування. І оскільки цей нотатник створений для дистрибутиву Елементарі то встановлення в інших лінуксах викликає певні труднощі.

Також існують проблеми з відкриттям сторонніх markdown-файлів.

нотатник Notes-Up

Програма не українізована і відповідно не працює перевірка україномовного правопису.

Сайт програми:
https://github.com/Philip-Scott/Notes-up