PosteRazor

Posterazor

За допомогою Posterazor ви зможете швидко і легко створити плакат зі звичайного фото.

Posterazor дозволяє на стандартних листах А4 підготувати із будь-якого зображення плакат до друку. Програма “розрізає” зображення на задану кількість стандартних листів для подальшого склеювання.

Posterazor

Весь процес проходить за 5 простих кроків. На першому кроці потрібно обрати файл зображення. Програма приймає на обробку всі формати із бібліотеки FreeImage, зокрема BMP, DDS, Dr. Halo, GIF, ICO, IFF, JBIG, JPEG/JIF, KOALA, LBM, Kodak PhotoCD, PCX, PBM, PGM, PNG, PPM, PhotoShop PSD, Sun RAS, TARGA, TIFF, WBMP, XBM, XPM. А також з різною глибиною кольору від чорно-білого до 24 Bit RGB та 32 Bit CMYK.

Posterazor

На другому кроці встановлюються формат паперу і орієнтація та розмір рамки. Posterazor працює з такими розмірами паперу: DIN A4, DIN A3, Legal, Letter, Tabloid. Є можливість встановити користувацький розмір листів.

Posterazor

Третім кроком визначається розташування і розміри перекриття для склеювання зображення.

Posterazor

На четвертому кроці обирається кінцевий розмір плакату. Його можна визначити трьома варіантами. Задати абсолютний розмір в одиницях довжини. Вказати в кількості листів або у відсотках від розміру початкового зображення

Posterazor

Останній крок роботи з Posterazor – збереження вихідного багатосторінкового PDF файлу.

Posterazor

Ще одною “прихованою” функцією цього застосунка є те, що його можна використати для перетворення формату файлу зображення у формат PDF.

Програма написана на С / C++ з використанням графічної бібліотеки FLTK. Налаштувань у неї не багато. Можна обрати міру довжини (метри, міліметри, сантиметри, дюйми, пункти, фути) та мову. Українська в переліку відсутня.

Posterazor

Сайт програми:
http://posterazor.sourceforge.net