Dino file manager

Dino – простий файловий менеджер.

Dino file manager

Програма заснована на бібліотеці QT, тому чудово впишеться в середовище KDE, хоча і в інших виглядає непогано.

Dino file manager

Dino простий у використанні. Має однопанельний інтерфейс з можливістю налаштування. Смужки інструментів можна розміщувати з будь-якого боку.

Dino file manager

В програмі є підтримка вкладок. З файлами можна робити всі стандартні дії (відкриття, запуск, видалення, перейменування, копіювання, вставка, редагування, створення тек) та drag & drop . При роботі з цим файловим менеджером слід бути уважним і враховувати те, що в нього відсутній “Кошик”.

Dino file manager

В Dino є функція виділення файлів за маскою та перегляд прихованих файлів. Програма дозволяє переглядати вміст папок у кількох режимах: Простий перегляд, Список, Дерево тек та Перегляд ескізів. Правда останній вид щось не працює.

Dino file manager

Особливістю Dino є вбудовані текстовий та HEX редактори. Ще одна корисна цікавинка це Дії користувача (Custom actions). Доступні три вже вбудовані дії – запуск терміналу, розпакування архівів та стиснення до архіву. Користувач легко може додавати та вилучати власні дії. Наявна коротка інструкція.

Dino file manager

Програма підтримує деякі стандартні скорочення клавіш, а також має свої власні для більшості дій. Української локалізації немає.

Dino file manager

Сайт програми:
https://sourceforge.net/projects/dfm/