Enpass

Enpass — менеджер паролів

Нинішня модель використання інтернет-сервісів передбачає використання облікових записів. І таких обліковок в однієї людини може бути безліч і запам’ятати всі логіни та паролі просто не реально. Саме тому виникла окрема категорія програм під назвою менеджери паролів.

Enpass є саме однією з програм цієї категорії. Застосунок допомагає безпечно зберігати облікові дані та має версії для всіх популярних операційних систем і плагіни для браузерів. Для десктопних систем програма є безкоштовною.

Традиційно для такого типу програм в ньому є головний майстер-пароль, що захищає всю базу. Також є вбудований генератор паролів, що допомагає створити безпечне гасло. Підтримується автозаповнення форм.

Головна особливість Enpass — в ньому можна зберігати не лише паролі обліковок, а й іншу інформацію, наприклад, короткі нотатки, дані банківської карти чи інших документів (паспорту чи водійського посвідчення). Для цього створені спеціальні категорії та шаблони для заповнення. Також наявна можливість групувати елементи за власними теками.

Даний парольний менеджер підтримує імпорт паролів із інших програм в різних форматах. Експортується база у формат txt та CVS.

Налаштування в Enpass прості. Окрім поведінки і зовнішнього вигляду можна обрати параметри безпеки, спосіб синхронізації (підтримуються Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box та протокол WebDAV), зв’язок із браузером та мережею.

Інтерфейс зрозумілий. Вікно ділиться на три секції Категорії, перелік обліковок та дані обліковки. Наявні “гарячі” клавіші. Програму українізовано.

Загалом Enpass має всю необхідну функціональність та зручний у користуванні. А от чи довіряти йому, вирішувати лише вам.

Сайт програми: https://www.enpass.io/