Новини від Linux Mint

Як відомо, вже наприкінці цього місяці має з’явитися новий реліз Linux Mint під номером 20.3. То ж команда розробників плідно працює над удосконаленням та додаванням нових “фішок”. Вже зроблено основний шмат роботи і скоро готується представлення бета-версії збірки.

У блозі дистрибутиву повідомляється про те, що до нового релізу вже підготовлено графічне середовище MATE 1.26 та система керування пакунками Flatpak 1.12.

Ряд покращень отримала група програм XApps. Зокрема, до “читалки” PDF додано підтримку форматів для читання манги. У переглядачі зображень реалізовано швидке перемикання між розмірами перегляду зображень. Також покращено роботу програм на малих моніторах та додано підтримку темного режиму.

У Cinnamon 5.2 з’явились функції додавання кількох подій до календаря, що відбиватимуться у відповідному аплеті. А ще аплет здатен синхронізуватися із evolution-data-server та матиме підтримку багатьох онлайн-календарів.

(зображення blog.linuxmint.com)

А в програми Sticky Notes та Hypnotix буде вбудовано функцію пошуку.

Найбільшим сюрпризом Linux Mint 20.3 стане зовсім нова програма. Що це буде за програма, які функції виконуватиме і як називатиметься поки не розголошують. Поки вона має назву просто “штука” (thingy).

А ви чекаєте новий Linux Mint 20.3?


Джерело: blog.linuxmint.com