Реліз поштового клієнта Thunderbird 102

Новий випуск популярної програми для роботи з електронною поштою Thunderbird 102 отримав значну кількість нововведень та покращень.

Свіжа версія застосунку започатковує нову ESR гілку з використанням напрацювань Firefox 102 ESR.

Поштовий клієнт Thunderbird 102
зображення thunderbird.net

Найпомітніше, що відбулись з Thunderbird 102 це значне оновлення зовнішнього вигляду. Зміни торкнулись іконок, додано кольорові теки для листів. З’явилась бічна панель, що забезпечує швидкий доступ та перемикання між головними інструментами програми. Зроблено загальне удосконалення та осучаснення інтерфейсу з додатковими налаштуваннями.

Було модернізовано й книгу контактів. Вона зроблена відповідно до специфікацій формату vCard і забезпечує краще візуальне представлення для адресатів та стала певною універсальною панеллю запуску для обміну повідомленням або створення подій з адресатами.

зображення thunderbird.net

Реалізовано майстер для експорту/імпорту даних. Тепер таку задачу можна зробити без встановлення додаткових плагінів. І перенесення необхідної інформації із аналогічних програм здійснюється практично в кілька кліків мишею.

Поповнився “Буревісник” й підтримкою популярної децентралізованої чат-мережі Matrix.

Детальний перелік оновлень і виправлень у цьому релізі тут: https://www.thunderbird.net/en-US/thunderbird/102.0/releasenotes/


Джерело: blog.thunderbird.net