Про сайт

Цей сайт створений для поширення інформації про операційну систему Linux рідною мовою. Навіщо ? Тому, що в мережі не так багато розповідається про Лінукс саме українською.

Головною тематикою є огляд різноманітних програм та ознайомлення читачів з основами роботи в цій системі. Ще плануються огляди основних і найбільш цікавих дистрибутивів.

Автор всього лиш, звичайний більш-менш досвідчений користувач Лінукс і не є IT-експертом, тому прошу вказувати на суттєві помилки і недоліки у опублікованих матеріалах.
Також можете надсилати свої побажання щодо тематики майбутніх статей, або свої матеріали (відповідне авторство буде зазначено при публікації).

Сайт є не комерційним проектом. Вся робота ведеться у вільний від основної роботи час, тому обіцяти регулярного оновлення матеріалів не можу.

Прошу звернути увагу, що проект розміщено на безкоштовному хостингу і на безкоштовному домені і без підтримки https, тому ваш інтернет-браузер (особливо Хром) може лаятись на безпеку. Безкоштовний хостинг має ще один мінус – невисока швидкість доступу, прошу зважати і на це.В майбутньому планується все це перенести на нормальне місце, але поки маємо те, що маємо.

За можливості не блокуйте рекламу на сайті, обіцяю її багато не ставити.

З побажаннями, матеріалами, відгуками, пропозиціями підтримки, будь-ласка звертайтеся за адресами вказаними у розділі «Контакти».