Zint Barcode Studio

Zint Barcode Studio – вільна програма з допомогою якої можна створювати графічні коди.

zint barcode studio

Проект Zint є цілісним рішенням з відкритим кодом для створення штрих-кодів на різних платформах. Пакет складається з графічного інтерфейсу на основі бібліотек Qt, консольної програми та бібліотеки з API, що дозволяє розробникам отримати доступ до можливостей Zint у різному вигляді та використовувати її як на десктопах так і у веб середовищі.

zint barcode studio

Бібліотека, яка лежить в основі Zint здатна кодувати дані в більш ніж 50 типів штрих-кодів. Згенеровані зображення можна зберігати як у растрових так і у векторних форматах. Зокрема у PNG, BMP, GIF, PCX, EPS, SVG.

Українізація в Zint Barcode Studio відсутня.

Програма для кожного з типу штрих-кодів має окремі налаштування характеристик вихідного файлу . Доступні для налаштування розмір і колір зображення, кількість корекції помилок, що використовуються в символі, орієнтація зображення (для растрових зображень) та інші.

zint barcode studio

Інтерфейс у Zint не складний. Верхня половина – місце для попереднього перегляду зображення коду, також тут в разі помилки буде показано її код та коротке пояснення.

Нижче розташований рядок “Symbology”. В якому з випадного списку можна вибрати потрібний тип штрих-коду.

zint barcode studio

В другій половині вікна знаходяться вкладки “General” та “Appearance”. Також в залежності від обраного типу штрих-коду може з’являтися ще одна вкладка з назвою відповідною до типу коду. В якій міститимуться специфічні налаштування.

На вкладці “General” вводяться дані для кодування. Є можливість додавати дані з текстового файлу.

zint barcode studio

Вкладка “Appearance” призначена для коригування зовнішнього вигляду картинки коду. На ній можна додати рамку, її товщину, змінити розміри зображення, обрати кольори переднього плану чи фону та інше.

zint barcode studio

zint barcode studio

Вздовж нижньої частини вікна Zint Barcode Studio розташований рядок кнопок. “About” містить інформацію про програму та розробників. “Copy BMP” та “Copy SVG” надсилають відповідний формат зображення до буфера обміну. “Save” – для збереження коду. “Exit” – для закриття програми, при цьому відсутня пропозиція збереження створеного коду.

Сайти програми:
http://www.zint.org.uk/Default.aspx
https://sourceforge.net/projects/zint/files