Konverti

Konverti — конвертер аудіо та відео файлів.

конвертер медіа файлів Konverti

Програма є простою графічною обгорткою потужної консольної бібліотеки для обробки аудіо-відео файлів FFmpeg. Створена на мові програмування Java і може використовуватись без встановлення.

конвертер медіа файлів Konverti

Konverti має вже готові набори налаштувань для окремих форматів для швидшої роботи. Також користувачу надається можливість через окремий діалог встановити власні параметри для перетворення. В якому можна, наприклад, самостійно обрати бажані налаштування якості вихідного файлу.

конвертер медіа файлів Konverti
конвертер медіа файлів Konverti
конвертер медіа файлів Konverti

Програма самостійно визначає наявні кодеки та може показати інформацію виділений для перетворення файл. Також дозволяється обрати власну версію ffmpeg, від тієї, що встановлена в системі.

Конвертування здійснюється до таких форматів файлів: WAV, AIFF, MP3, OGG Vorbis, FLAC, M4A, WMA, MP4.

Інтерфейс Konverti дуже простий. Ліворуч розташована секція куди за допомогою перетягування мишею додаються файли для перетворення. Можна додавати як один, так і групу файлів. Праворуч розміщені кнопки для налаштування та запуску процесом. Українська локалізація відсутня.

Для перетворення достатньо додати файли, обрати необхідний пресет налаштувань і натиснути кнопку “Convert Now!”. Або обрати “Custom Convert” для детальніших опцій. Далі з’явиться вікно з інформацією про файл, параметри ffmpeg та хід процесу.

конвертер медіа файлів Konverti

Новий вихідний файл має з’явитись в тій самій теці де й вхідний. При цьому базовий файл зберігається. Якщо конвертований файл треба зберегти в іншій теці для цього є відповідне налаштування.

Konverti простий застосунок, що легко та швидко конвертує обрані файли.

Сайт програми: https://sourceforge.net/projects/konverti/