Аудіо плеєр Pogo

Pogo — швидкий та мінімалістичний аудіо плеєр для Linux.

Програма написана на python з використанням GTK+ та GStreamer і є форком іншого музичного програвача – Decibel.

Pogo не вирізняється великим набором функцій. Він не здатен організовувати вашу колекцію музики в бібліотеку чи працювати зі стрімінговими сервісами. Головне його завдання просто відтворювати вашу музику з тек. Також він може групувати треки в альбоми та створювати плейлисти.

Заявлено про підтримку таких форматів як Ogg Vorbis, MP3, FLAC, Musepack, Wavpack та MPEG-4 AAC.

У програми є здатність показувати обкладинки альбомів і сповіщення на стільниці. А також в Pogo міститься вбудований еквалайзер з набором профілів для різних стилів музики. Ви можете створити свій профіль та зберегти його.

Інтерфейс аудіо плеєра Pogo простий. Вікно розділене на дві частини. Ліворуч розташовано дерево файлової системи, праворуч перелік треків, що програються. У верхній частині знаходяться кнопки керування та рядок пошуку. В програмі відсутня можливість керування рівнем гучності, то ж доводиться користуватись загальносистемними налаштуваннями.

Програма має українську локалізацію, хоч деякі рядки не перекладені. А от будь-які “гарячі” клавіші відсутні. Pogo не реагує і на вбудовані мультимедійні кнопки на стільницях MATE та KDE, можливо на GNOME вони й працюватимуть, адже відповідний модуль присутній.

Загалом цей аудіо плеєр непогана штука для тих, хто любить мінімалізм та тих, кому не потрібна зайва “важка” функціональність.

Сайт програми: https://github.com/jendrikseipp/pogo