Geary

клієнт електронної пошти Geary

Клієнт електронної пошти для стільниці Gnome3.

Програма проста і мінімалістична. При першому запуску пропонує створити обліковку вашої пошти. В Geary є три вбудовані профілі для швидкого підключення сервісів електронної пошти від Gmail, Outlook та Yahoo, що можуть автоматично вибирати існуючі записи обліковок з GNOME Online Accounts. Також існує можливість вручну додати поштового провайдера.

клієнт електронної пошти Geary
клієнт електронної пошти Geary

Основне призначення Geary це читання та створення листів, жодних планувальників, календарів та додаткових плагінів. Листи можна сортувати по теками і міткам. Існує автозаповнення відомих адрес.

Програма здатна працювати з протоколами POP та IMAP з підтримкою SSL шифрування.

Для кращого пошуку і стеження за дискусією Geary об’єднує повідомлення в розмови. Присутній швидкий повнотекстовий пошук.

клієнт електронної пошти Geary
клієнт електронної пошти Geary

Geary має повнофункціональний створювач HTML-листів з підтримкою кольорів, стилів та зображеннями, списками і посиланнями. Також можна надсилати “легкі” для читання прості текстові повідомлення. Підтримується перевірка правопису.

Інтерфейс цього клієнта електронної пошти типово “ґномівський”. Всі основні елементи керування об’єктами винесені на верхню смужку вікна програми. Саме вікно поділене на три стовпчики. Ліворуч розташовано список обліковок з вкладеними теками, далі перелік листів. Праву частину вікна займає перегляд переглядач повідомлень.

клієнт електронної пошти Geary

Налаштування в Geary лише мінімальні. Окрім керування обліковками електронної пошти можна увімкнути звичайні та звукові сповіщення, фонову перевірку на нові повідомлення та деякі функції при читанні листів.

клієнт електронної пошти Geary

Є клавіатурні скорочення, що значно полегшують роботу з великою кількістю імейлів. На жаль змінювати їх та створювати свої неможливо.

клієнт електронної пошти Geary

Програму українізовано, хоча трапляються кілька елементів без перекладу.

Оскільки Geary має глибокий рівень інтеграції зі стільницею Gnome, то на інших стільницях можуть виникати проблеми, зокрема з прикріпленням вкладень та їх збереженням. Також існує проблема з підключенням обліковок сервісу Gmail.

Цей клієнт для роботи з електронною поштою буде до вподоби тим, хто полюбляє мінімалізм, сучасний інтерфейс та не потребує широкої функціональності.

Сайт програми:
https://wiki.gnome.org/Apps/Geary