Min Browser

Min Browser — швидкий інтернет оглядач з мінімалістичним інтерфейсом.

Браузер створено на платформі Electron, (а отже на основі рушія Chromium). Інтерфейс написано на JavaScript, CSS та HTML.

Головною особливістю програми є те, що її використання переважно побудоване навколо дії з адресним рядком. За допомогою спеціальних швидких команд (шорткодів) можна переходити на певний сайт, робити скріншотів (!screenshot), очистити історію (!clearhistory) тощо.

В Min добре розвинена робота з вкладками. Можна приховувати незатребувані вкладки, відкривати нові вкладки поруч з поточною, групувати вкладки в так звані “Завдання” та переглядати їх у вигляді списку.

В браузері вбудовано блокувальник реклами та стеження на основі списків EasyList and EasyPrivacy.

Наявний режим фокусування в якому залишається активною лише поточна вкладка і не можна створювати нові допоки не вимкнеш цей режим.

Ще однією фішкою Min Browser є список читання в якому протягом 30 днів зберігаються статті які ви відкриваєте у вікні читача. Традиційні закладки та перегляд історії теж наявні.

Можливості налаштування програми не надто широкі. Доступне увімкнення/вимкнення засобів блокування реклами та стеження з додаванням виключення для окремих сайтів. Трохи можна змінювати зовнішній вигляд (увімкнути темний режим, тему сайту та кнопку “Назад”). Підтримується вибір стандартної пошукової системи.

Серед додаткових можливостей – скрипти користувача та автоматична перевірка оновлень.

Браузер має добру українську локалізацію. Наявний набір клавіатурних скорочень є змога редагувати за власними уподобаннями.

Цей оригінальний інтернет оглядач вартий того, щоб з ним познайомитися ближче.

Сайт програми: https://minbrowser.github.io/min/
https://github.com/minbrowser/min

Cкрінкаст з програмою:

https://d.tube/#!/v/prolinuxua-tv/gmzrazhtkn6

https://3speak.online/watch?v=prolinuxua-tv/gbcdiqzw