Крипто-гаманець Karbowanec wallet

Karbowanec wallet – гаманець для зберігання криптовалюти Karbo.

криптовалюта Карбо

Такі теми як криптовалюта та блокчейн вже завоювали своє місце у стрічках новин. Найвідомішою криптовалютою у світі є Біткоїн(BTC). Проте українці теж не пасуть задніх в цій галузі. Ще у 2016 році була створена українська електронна монета. Спочатку вона називалась карбованець, а потім перейменувалась в Карбо(KRB).

криптовалюта Карбо

Для зберігання криптовалют існують спеціальні програми-гаманці, в яких користувачі можуть керувати своїми крипто-фінансами.

При першому запуску Karbowanec wallet пропонує відкрити наявний гаманець або створити новий.

криптовалюта Карбо

При створенні нового на екран виводиться набір слів – це так звана мнемонічна фраза (мнемоніка). Мнемоніка є базовим ключем до вашого гаманця тож її необхідно записати, запам’ятати і нікому не показувати.

криптовалюта Карбо

Інтерфейс програми простий і логічний. Зверху розташований рядок меню де розміщуються секції з усима необхідними діями.

криптовалюта Карбо
криптовалюта Карбо

Нижче під підписом “Ваш рахунок:” наявний довгий перелік цифр і літер. Це адреса вашого гаманця, яку потрібно вказувати для отримання karbo. Праворуч від адреси розміщенні кнопки для копіювання в буфер обміну і для створення QR-коду та вказується сума вашого балансу.

Середня частина вікна програми має бокову панель з вкладками для роботи з вашими коштами. В них можна переглянути загальний баланс, надіслати криптовалюту іншому користувачу, створити запит на отримання, подивитись усі транзакції гаманця та редагувати контакти.

криптовалюта Карбо
криптовалюта Карбо
криптовалюта Карбо

В нижній частині вікна знаходиться рядок стану де показується деяка інформація мережі karbo та іконки стану.

Karbowanec wallet написаний на мові програмування C++ з використанням Qt. Програма має версії для всіх основних операційних систем. Українська локалізація наявна.

криптовалюта Карбо

В налаштуваннях можна обрати іншу мову, визначити тип підключення до мережі, визначити параметри оптимізації переказів та увімкнути автостарт програми при запуску системи.

криптовалюта Карбо

Головні недоліки цього гаманця в тому, що для роботи він потребує чимало ресурсів та часті зависання, особливо при синхронізації на слабкому інтернет-з’єднанні.

Детальніше про криптовалюту Карбо можна дізнатися на офіційному сайті проекту та в телеграм-спільноті Карбо-інфо.

А якщо ви вже знайомі з Karbo та хочете перевірити роботу Karbowanec wallet то можете підтримати проект “Про Лінукс українською” надіславши кілька монет на адресу вказану в розділі Підтримка

Сторінка програми: https://github.com/seredat/karbowanecwallet/releases