Мультимедіа програвач SMPlayer

Перегляд відео файлів також одне з найпоширеніших застосувань персонального комп’ютера. Одним з популярних плеєрів в Лінукс є SMPlayer.

SMPlayer це безкоштовний медіа-програвач із вбудованими кодеками, що не потребує зовнішніх кодеків.

мультимедія програвач SMPlayer

SMPlayer, є власне графічним інтерфейсом (GUI) іншого програвача – MPlayer, який здатний відтворювати практично всі відомі відео і аудіо формати. Але крім надання доступу до більшості основних і загальних налаштувань MPlayer, SMPlayer додає й інші можливості.

Одна з найцікавіших властивостей SMPlayer – здатність запам’ятовувати налаштування всіх відтворених файлів. Наприклад якщо ви зупинили фільм і вимкнули комп’ютер, то коли Ви відкриєте файл знову – відтворення продовжиться з того ж місця, з тими ж налаштуваннями: звуковою доріжкою, субтитрами, та ін.

мультимедія програвач SMPlayer

Основні можливості програми:

  • Відтворення усіх форматів. SMPlayer підтримує більшість відомих форматів і кодеків: AVI, MP4, MKV, MPEG, MOV, DivX, H.264 ви можете відтворювати їх всі, завдяки вбудованим кодекам. Не потрібно шукати і встановлювати сторонні кодеки.
  • Підтримка YouTube. SMPlayer може відтворювати відео з YouTube, також доступний додаток, що дозволяє шукати відео на YouTube.
  • Шкурки(skins). SMPlayer поставляється з декількома шкурками та темами іконок, отже ви можете легко змінити зовнішній вигляд програвача.
  • Завантаження субтитрів. SMPlayer можете знайти та автоматично завантажити субтитри з opensubtitles.org.
  • Розширені функції. SMPlayer включає в себе безліч додаткових функцій, відео і аудіо фільтрів, зміни швидкості відтворення, налаштування затримки звуку і субтитрів. Еквалайзер відео та багатьох інших.

мультимедія програвач SMPlayer
мультимедія програвач SMPlayer

 • Рідна мова. SMPlayer доступний більш ніж 30 мовами, включаючи українську.
 • Мульти – платформенний. SMPlayer доступний для Linux та інших операційних систем. Підтримує пристрої 2в1 із сенсорними екранами.
 • Підтримка різних двигунів.SMPlayer в якості двигуна відтворення використовує відзначений нагородами MPlayer, один з кращих програвачів у світі, і також підтримує MPV.

Сайт програми: smplayer.info